| 7. kolo VČP – 8. 5. Mostek (STH) | 14.05.2026
| V pátek 8. 5. 2026 se 37 závodníků z našeho oddílu zúčastnilo VČP, které pořádal Studenec. Poté, co jsme postavili stan, začalo pršet, ale chvilkové přeháňky nezkazily závodníkům závod.
| | Běželo se v malém krásném lesíku na mapě Vrch, která byla oprášena po 40 letech, terén byl místy zarostlý a běh komplikovalo borůvčí, někteří měli dokonce mapotočku, aby využili veškerou krásu zdejšího terénu. Na shromaždišti byl párek v rohlíku za 35 Kč, takže i kdyby se závodníkům závod nelíbil, na shromaždišti si spravili chuť. Závodníci v neznámém terénu vybojovali výborné výsledky: D10F – 3. Johanka Nováková; D12C – 1. Marta Kutlvašrová, 20. Anita Bejrová; D14D – 4. Tonička Nováková; D14D – 4. Kateřina Nováková; D18C – 8. Jana Laštovková; D21C – 14. Katka Matoušová; D35C – 2. Helena Randáková, 7. Vlaďka Kutlvašrová; D35D – 3. Hana Makaloušová, 10. Lucka Poláková; D45D – 1. Pavlína Havlík Poláková, 3. Karolína Čivrná; D65D – 6. Eva Nýdrlová; H10C – 2. Vojta Leštinský, 9. David Jordánek; H12C – 6. Michal Jordánek; H14C – 5. Alan Vrbata; H16C – 3. Jonáš Matějec, 10. Fanda Špinar; H45C – 2. Afťa Polák, 15. Štepán Dunka, 16. Alan Vrbata; H75C – 5. Jarda Farář; HDR – 12. Rosťa Nýdrle;
| | Marta Kutlvašrová | |
|

(03.06.26 12:55) Na začátku července můžete držet Maky palce na Mistrovství světa juniorů.  | (02.06.26 10:35)
Byl spuštěn klubový IS Privátní zóna
(odklik i z této stránky vlevo v menu)  | (29.05.26 08:03)
  
V sekci oddíl infomuje přidán mail o PZ - 2. 6. 2026 startujeme!!
   | Ruda (28.05.26 21:10) Ve fotogalerii bylo přidáno pár nových fotek. | Pavel (20.05.26 10:52) Noční OB na Náměstí Míru se uskuteční dnes 20.5.206. V pozvánce jsem omylem uvedl datum 21.5.2026. P. Čivrný
| Eva (18.05.26 13:15) Ahojda
dejte prosím vědět, kdo se přihlašujete po termínu. Terrmín byl 17.5. a už je zaplaceno. Díky a zdravím. Samozřejmě doplatím | Eva (05.05.26 07:31) 6.5. schůze v 19.30hod ve Sport Clubu | Helča R. (01.05.26 08:25) Ahoj, nabízím 1. etapu Rumcajsových m. D 35. Já dnes nepoběžim. | Helča R (28.04.26 20:41)
Děkuji všem pořadatelům dnešního PLŽe. Nakonec vše dobře dopadlo a můžeme se těšit na další pořádání a to hned v červnu! | Helča R (27.04.26 15:44) Připomínám závodníkúm sraz na PLŽ v místě závodu nejlépe do 16. 00. Pokud má někdo problém s dopravou, dejte mi vědět. Je několik míst v autech v 15.30 od Tyršáku.
|
|