15:30 Zátopek
Běh, technika běhu,O-400

Český pohár, WRE, INOV-8 CUP, ŽA sprint / ČP štafet - 24.-25.9.2022

Sportovec roku 2021 města Vrchlabí.31.03.2022
   V úterý 29. 3. proběhlo na Střelnici vyhlášení Sportovce roku 2021 města Vrchlabí. V hlavní kategorii dospělých vyhrála Eva Samková. Do síně slávy byl uveden Aleš Suk.
Při vyhlášení se neztratili ani členového našeho oddílu, někteří to vzali přímo z tréninku, tedy s rychlým převlečením do gala, takže nikdo nepoznal, že půl hodiny před začátkem se ještě někteří drali hustníky na Javorku...
   V kategorii hendikepovaných: TrailO - Hanka Doležalová (16. místo MČR TempO, 1. místo MČR PreO, 1. místo Memoriál Petry Severýnové).
V kategorii mládeže byli vyhlášeni: za OB - Mates Štregl (4. místo Mistrovství Finska, 7. místo ve finském H18 rankingu, 3. místo MČR - klasika, 2. místo MČR - noční, 3. místo MČR družstev) , Filip Hanuš (7. místo MČR - sprint, 12. místo MČR - krátká, konečné 11. místo v ŽA), Pavla Kutlvašrová (1. místo VČP jaro i podzim, 1. místo Bohemia Orienteering, 1. místo Sudety cup, 2. místo Pěkné prázdniny); za MTBO - Lucie Mesnerová (2. místo ve štafetách a 5. místo v longu na ME - dorostu, 1. místo MČR v longu, 2. místo MČR ve sprintu, 2. místo MČR - middle, 1. místo v žebříčku MTBO); za LOB - Áďa Randáková (3. místo MČR sprint, 2. místo MČR krátká, 5. místo na klasické trati a 1. místo ve štafetách na ME dorostu a MS juniorů).
Ruda Kutlvašr

1. Přeborník (27.09.22 09:11)
Schůze dnes 27.9. v 19:30 na Střelnici. Téma - pivo, účty apod.
Fido (23.09.22 00:32)
Byl založen článek obsahující jednotlivé poslední pokyny k sobotnímu pořádání, zatím pro roznos a hlídání kontrol (viz odkazy).
Dan (16.09.22 18:30)
Právě byl poslán mail pořadatelům ohledně pořádání. Kdo ho nedostal, tak mě kontaktujte! Díky moc!
Fido (16.09.22 16:20)
Poslední šance na zkoušení lyž. dresů - volejte v sobotu odpoledne po 15h (603551650), domluvime kdy...
Eva (14.09.22 09:37)
schůze dnes v tělocvičně - přístup přes hlediště. Maluje se
Fido (13.09.22 23:48)

Dovolím si upozornit na končící zkoušení lyž. dresů, zastižení o víkendu bude nejisté a pak krabice odjíždí!!! (čtvrtek 18:30-19:30)
Afťa (06.09.22 20:47)
Schůze 7.9.2022 v 19hod. na Kačáku
Fido (05.09.22 08:34)
V interní sekci (po přihlášení) jsou uvedeny časy zkoušení lyžařských dresů, čepic atd.
Fido (31.08.22 16:04)
schůze 31. 8.: 19:30 Kačák
Fido (31.08.22 09:04)
Po přihlášení jsou v interní sekci k dispozici informace o objednávání lyžařských dresů, bund, čepic aj.
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým /