Sraz v 15:30 hod. u Tyršáku. Přihláška přes VRL přihláškový systém.

Sraz v 15:45 hod. u Tyršáku. Přihláška přes VRL přihláškový systém.
běhání
Sraz v 15:15 hod. u lávky nad obchvatem.

Všichni

Aktuální info:

Autobus na 4. a 5. kolo VČP ve Vřesníku (STH) a Novém Bydžově (HOR) odjíždí v sobotu 20. 4. v 8:15 od Tyršáku. Zastávky: Dolní Branná - obecní úřad, Horka

ŽA, ČPŠ - Šumperk11.05.2019
   11. a 12. května vyrazili někteří Vrchlabáci do Šumperka. Pár jich běželo jenom sprint a zbytek i štafety.
   Můj bratr a já jsme se zúčastnili Vyzývacího poháru žactva. V sobotu jsme běhali sprint po dlažbě historické části Šumperka. Závod se mi vydařil a byla jsem druhá. Po sprintu jsme odjeli na štafety do Třemošku. Terén byl mokrý a zablácený. Moje štafeta ve složení Bára, Vendy a já se umístila na prvním místě. Filipova štafeta byla o čtyři sekundy na 4. místě. Druhý den byl terén ještě humusnější, ale stejně se to povedlo a to někteří běželi potokem. Štafeta ve složení já, Monča a Bára doběhla na druhém místě. Filipova byla sedmá. Celkově VCO byla na druhém místě za Jihomoravskou oblastí.

Fido (17.04.24 09:13)
K dohlašování kempu na PP v ORIS: mizelo to večer příliš rychle, takže jsme max. počet s Rudou bloknuli hromadně - bloknuté pak zaktualizujeme dle skuteč. zájmu, takže kdo nemáte ubytko v ORIS a chcete ho, napište Rudovi mail a budem s vámi počítat (ještě bude Ruda posílat e-mail s upomínkou)!
Jelen (15.04.24 21:47)
V neděli 21.4. si můžete zajet MTBO mapový trénink ve Dvoře Králové, viz ORIS, Bajky kolem Dvora. Kategorie pro začátečníky i pokročilé.,.
Katka (07.04.24 17:03)
Filip a Maky vezou z Ceyocu do Vrchlabí 4 medaile (2x zlato a 2x stříbro)
Jelen (05.04.24 14:35)
Lucka Messnerová se stala nejlepším sportovcem města Vrchlabí v kategorii mládež (junioři) v konkurenci 35 nominovaných sportovců z různých sportů.
Dáša K. (01.04.24 17:06)
Pořadatelé zvou na 2.ročník Memoriálu Dity Waňkové, sraz dne 13.4. v 9 hod na Rezku, lze zvolit ze dvou tras (zhruba do 10 nebo 20 km na Dvoračky a dál... běh či chůze).
Eva (20.03.24 08:03)
Při platbě pište prosím do poznámek, za co platíte - příspěvky 2024, dluh 2023, soustředění, dresy..Je to někdy prekérka. Přihlášku 2, termín opět hlašte mně, nebo někomu kdo platí závody mimo VČP, A,B. Opět mám upomínku za nedoplatek Velikonoc, Tyto závody oddíl nehradí
Eva (12.03.24 09:55)
Zítra basket v 18 hod.- Dejte vědět, jestli dorazíte
Výbor OOS (09.03.24 10:53)
Po přihlášení je v sekci Oddíl informuje přehled k placení - Příspěvky 2024.
Výbor OOS (03.03.24 13:53)
Po přihlášení je v sekci Oddíl informuje Vyúčtování VRL 2023, včetně pokynů k placení.
Ruda (27.02.24 21:31)
Chtěl bych upozornit na zítřejší metodickou středu (28. února od 20:00). Téma: studium a orienťák na střední ve Finsku, bude přednášet VRL závodník - Matyáš Štregl.
Odkaz zde: link
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým / PLŽ /